Movies
Ratings
1982
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Black BagRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0