Series
Ratings
29
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Love & DeathRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Night OfRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5