Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Shin GodzillaRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.0
Bullet TrainRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Pokémon 4Ever: Celebi - Voice of the ForestRated ★ 2.5