Titles you rated
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 3.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 2.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 2.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 3.0
Community Season 1Rated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5