Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Chinese Botanist's DaughtersRated ★ 3.5
No ReservationsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 2.5
Le Grand ChefRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0