Movies
Ratings
590
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
DumboRated ★ 3.5
HalloweenRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.5
Shazam!Rated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
KeanuRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.5
GlassRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Toc TocRated ★ 3.5