Movies
Ratings
283
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5