Titles you rated
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
HerRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 0.5
Top GunRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0