Movies
Ratings
617
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0