Movies
Ratings
253
The King's ManRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0