Titles you rated
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
The BeekeeperRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
Black AdamRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
Another RoundRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
National TreasureRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0