Movies
Ratings
29
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
CubeRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 2.0
August RushRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0