Titles you rated
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5