Titles you rated
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 4.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.5
SunshineRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
All for the WinnerRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 2.5
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0