Series
Ratings
12- Major Season 4Rated ★ 5.0
- Major Season 5Rated ★ 5.0
- Major Season 6Rated ★ 5.0
Major 2ndRated ★ 5.0
Gurazeni: Money PitchRated ★ 5.0
Gurazeni: Money PitchRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
L et M The Reason I Love You, Other StoriesRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0