Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0- Tears In The ArcticRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 2.0
FriendRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.0