Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 1.5
The Prince of Tennis: Showdown in England's Tennis FortressRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Pokémon the Movie: Destiny DeoxysRated ★ 4.0
Pokémon 4Ever: Celebi - Voice of the ForestRated ★ 4.0
Pokémon: Jirachi Wish MakerRated ★ 4.0
Keroro Gunso the Super Movie 5: Creation! Ultimate Keroro, Wonder Space-Time IslandRated ★ 4.0
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 5.0
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.0
Keroro Gunso the Super Movie 2: The Deep Sea PrincessRated ★ 3.5
Barbie of Swan LakeRated ★ 4.0
Barbie as The Princess & the PauperRated ★ 3.5
Pokémon: Zoroark: Master of IllusionsRated ★ 4.0
Samurai X: The Motion Picture (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
Pokémon: Giratina and the Sky WarriorRated ★ 4.0
Pokémon: Arceus and the Jewel of LifeRated ★ 4.0