Series
Ratings
549- Glass MaskRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Burn the House DownRated ★ 2.5
Long VacationRated ★ 4.0- A Sleeping ForestRated ★ 3.5
Ice WorldRated ★ 3.5- 인간의 증명Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
StartupRated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 2.5- 運命の人Rated ★ 4.0
- Matsumoto Seicho Drama Special KaoRated ★ 3.5
- The Black Leather NotebookRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Black Leather NotebookRated ★ 2.5
Love GenerationRated ★ 3.0- 이시하라 사토미의 민낯여행 in 그리스Rated ★ 2.5
- Satomi Ishihara’s Delectable Discoveries San Sebastian, SpainRated ★ 3.0