Series
Ratings
21
Hymn of DeathRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.5
MistyRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5