Titles you rated
PredestinationRated ★ 4.5
Dark PlacesRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 1.5
HopeRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.5