Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- ハクバノ王子サマ 純愛適齢期Rated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0