Titles you rated
Meteor GardenRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0- Great InheritanceRated ★ 4.0
Bad FamilyRated ★ 3.5
Tough Guy's LoveRated ★ 3.0- The LandRated ★ 4.0
Glass SlippersRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0