Titles you rated
Midnight DinerRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Train ManRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
FameRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
The RingRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0