Movies
Ratings
772
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The VillagersRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0