Series
Ratings
109
Another Miss OhRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.0
MineRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0