Titles you rated
Back in ActionRated ★ 2.0
The KillerRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
AlienRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Old HenryRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The ThingRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0