Titles you rated
The Green KnightRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0