Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
NonnasRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 1.5
WonkaRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.0
WolfsRated ★ 3.0
The GorgeRated ★ 4.0
Back in ActionRated ★ 3.0
80 for BradyRated ★ 2.0
Enola HolmesRated ★ 3.0