Titles you rated
High MaintenanceRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Heart to HeartRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0