Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Lessons In ChemistryRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Bluey Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 퍼펙트 베이비Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Paik's SpiritRated ★ 1.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0