Titles you rated
The UnforgivenRated ★ 4.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5