Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0