Series
Ratings
248- First BirthdayRated ★ 2.5
- Neko ZamuraiRated ★ 4.5
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Gold TowerRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 4.5- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 5.0