Titles you rated
MovingRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
A Model FamilyRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 1.5
My MisterRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5