Movies
Ratings
270
1917Rated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5