Movies
Ratings
816
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
RampageRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Alien: ContainmentRated ★ 4.0
Alien DomicileRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 3.0
Predator 2Rated ★ 3.0