Movies
Ratings
349
MasterRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
TunnelRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 0.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
ZootopiaRated ★ 4.5
SpyRated ★ 1.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 1.5
The Flowers of WarRated ★ 3.0