Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
The HouseRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 0.5
GeostormRated ★ 2.5
In the Tall GrassRated ★ 1.5
Final DestinationRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
Marui VideoRated ★ 2.5
The MayorRated ★ 3.5
CTRLRated ★ 1.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Angel HeartRated ★ 4.0
Under ParisRated ★ 1.5