Movies
Ratings
18
TangledRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0