Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.5
Under the Tuscan SunRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
HuntRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0- CrescendoRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0