Series
Ratings
43
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
BeckhamRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.0- プライドRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0