Movies
Ratings
503
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Last LetterRated ★ 3.5
Sword Art Online: Progressive - Aria of a Starless NightRated ★ 4.0
Carlito's WayRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 2.0
No Strings AttachedRated ★ 2.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5