Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0- Running WildRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0