Movies
Ratings
722
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
Blood Red SkyRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Godzilla VS. KongRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
The Call of the WildRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5