Titles you rated
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Dear HeavenRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 1.5
My Sweet CityRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 4.5
PianoRated ★ 4.5