Titles you rated
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
RRRRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 5.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
LucaRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0