Movies
Ratings
1087
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.5
The VisitRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 2.5
Rear WindowRated ★ 3.5