Titles you rated
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
LavaRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5