Movies
Ratings
563
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.5
SicarioRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 2.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ExtinctionRated ★ 2.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.5