Movies
Ratings
1104
HahahaRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
Paris Can WaitRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Thank You for Your ServiceRated ★ 3.0
The DiscloserRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Salut d’AmourRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0- Survival FamilyRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
SonatineRated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
A SeparationRated ★ 4.5
TangerineRated ★ 3.5